top of page

Педагогічний портрет

  1. Освіта – Переяслав-Хмельницький ДПУ ім. Г. Сковороди (2009 рік)

  2.  Спеціальність – вчитель біології та практичний психолог  в закладах освіти

  3.  Місце роботи – з 2008 по 2013  рік вихователь  Драбівського  ЦРД “Сонечко”, з 2013 року вчитель  Великохутірської ЗОШ І-ІІІ ст..

  4.  Педагогічний стаж – 10 років

  5.  Категорія – спеціаліст І категорії

  6.  Рік атестації – 2018

 

Я, Стригун Оксана Петрівна, працюю в Великохутірській ЗОШ І-ІІІ ступенів з 2013 р. на посаді педагога-організатора, а з 2014 р. ще і вчителя основ здоров’я, основ медичних знань та біології. Під час роботи застосовую інтерактивні методи навчання основ здоров’я,  тренінгові технології навчання, методику діагностування та моніторингу рівня навчальних досягнень учнів. Уроки акцентую на  практичне спрямування.

Формую в учнів мотивацію щодо дбайливого ставлення до свого життя та здоров’я, організовує навчальний процес із урахуванням вікових індивідуальних та особистісних особливостей учня, здійснюю просвітницьку роботу щодо формування навичок здорового способу життя, використовуючи міжпредметні зв’язки та особистий приклад.

 Постійно працюю над удосконаленням своєї педагогічної майстерності, беру участь у різних семінарах, курсах та тренінгах (семінари-тренінги «Освіта для сталого розвитку. Навчання для змін» С-т № 9252 та «Повага дією» С-т № 9277 в квітні 2017 року, курси з охорони праці та безпеки життєдіяльності, інструктора пункту проведення ЗНО).

Професійні навички продемонструвала на відкритому уроці з основ медичних знань на тему: «Перша допомога при переломах і вивихах» в рамках районного семінару учителів Захисту Вітчизни в грудні 2017 року.

В даний час працюю над проблемою: “Формування екологічного світогляду підростаючого покоління готового  до активної    природоохоронної діяльності”. Втілюючи її, провела тренінг «Збережемо світ, в якому ми живемо» з вчителями району на семінарі заступників з НВР в грудні 2016 року. Також є керівником шкільного МО «Ландшафтний дизайн». Матеріали роботи МО подані на районну виставку ППД.

Як класний керівник працюю в дусі національно-патріотичного виховання. Мій клас вже два роки є козацьким класом. Досвідом роботи з даної теми поділилася на районному семінарі вчителів Захисту Вітчизни та подала матеріали на виставку ППД в 2018 році. Серія цифрових ресурсів «Маю честь боронити Вітчизну» 2017 року відзначена дипломом ЧОІПОПП за І місце . Перебуваючи на посаді начальника табору в 2017 році, організувала роботу по літньому оздоровленню як діяльність козацького табору, за що отримали І місце в районі.

Вчитель живе доти поки сам навчається, як тільки він перестає навчатися у ньому помирає педагог. Працюючи вчителем планую результати  своєї роботи на віддалене майбутнє. Новий державний стандарт лише набирає обертів, але вже зараз зрозуміло, що кожен з нас повинен допомагати та підтримувати працю дитини, готувати до майбутнього динамічного життя. Впевнена, що допомогти дитині вижити і адаптуватися у сучасному світі може той,  хто сам має певні навички до життя і вдало їх реалізує кожного дня. Вміння сприймати все нове і застосування його на практиці – це риса притаманна сучасному вчителю. Саме тому вбачаю в сучасних освітніх програмах необхідність реалізації програми формування здорового способу життя та безпечної поведінки у повсякденному житті на основі розвитку життєвих навичок не лише для учнів , а й для їхніх батьків.

«Дати дітям радість праці, радість успіху у навчанні, збудити в їхніх серцях почуття гордості, власної гідності – це перша заповідь виховання. У наших школах не повинно бути нещасливих дітей, душу яких гнітить думка, що вони ні на що не здібні. Успіх у навчанні – єдине джерело внутрішніх сил дитини, які породжують енергію для переборення труднощів, бажання вчитися.»

В.О. Сухомлинський

bottom of page